Tüm Kategoriler
  Filters
  Preferences
  Search

  Hakkımızda

         Günümüzde endüstriyel gıda üretiminin artışına paralel olarak doğal ve sağlıklı besinlere ulaşmanın zorlaşması tüm dünyada besin destekleri ve fonksiyonel gıdalara büyük bir ihtiyaç doğurmuştur. Sağlığını korumak isteyen bilinçli insanlar uzmanların bilimsel veriler rehberliğinde önerdiği besin desteklerini kullanmak istemeleri büyük bir besin desteği (Gıda Takviyesi) sektörü oluşturmuştur.

         Besin destekleri ve fonksiyonel gıdalar konu olduğunda kalite ve güven çok büyük önem kazanmaktadır. Ürünlerin bilimsel veriler ışığında doğru formülasyonu, ham madde kalitesi, ham maddelerin tazeliği, içeriklerin beyan edilen oranlarda olması, üretim kalitesi, üretim teknolojisi ve ürünlerin saklanma koşulları gibi konular ürünün kalitesini ve etkinliğini direk etkilemektedir. Referans markası olarak, Fonksiyonel Tıp Uzmanlarının tüm bu parametrelere hakim olarak kalitesine güvenebileceği ve referans olabileceği bir ürün grubu oluşturmak istemesiyle bu yola çıktık. Markamızın adını da bu nedenle Referans yaptık. İlk ürünümüz olan Referans (Omega 3, D-E vitamini) ile, uzmanların tüm halkımızın mutlaka kullanması gerektiğini belirttiği omega 3 ü ve D vitamini ni sizlere en kaliteli şekilde sunmayı hedefledik. Bu ürünümüzü yakın zamanda Referans D3K2 izleyecek.

        Ürünlerimizi eczaneler üzerinden satışı yanında sadece kendi web sitemizde olmak üzere internetten de sizlere ulaştırmak istedik. Bu sayede e-ticaretin hızını, konforunu ve ekonomikliğini yaşamak isteyen kullanıcılarımızın kalite konusunda da şüphelerini gidermeyi amaçladık.

       Misyonumuz, yerli, kaliteli ve güvenilir besin destekleri üretmek ve ürünlerimizin Marka Elçiliği kavramıyla kullanımını yaygınlaştırarak halk sağlığına katkıda bulunmak.

       Vizyonumuz, Türkiye’de her evde Referans (Omega 3, D-E vitamini) ın düzenli olarak kullanılmasını sağlamaktır.