Hakkımızda

Günümüzde endüstriyel gıda üretiminin artışına paralel olarak doğal ve sağlıklı besinlere ulaşmanın zorlaşması tüm dünyada besin destekleri ve fonksiyonel gıdalara büyük bir ihtiyaç doğurmuştur. Sağlığını korumak isteyen bilinçli insanlar uzmanların bilimsel veriler rehberliğinde önerdiği besin desteklerini kullanmak istemeleri büyük bir besin desteği (Gıda Takviyesi) sektörü oluşturmuştur.

Besin destekleri ve fonksiyonel gıdalar konu olduğunda kalite ve güven çok büyük önem kazanmaktadır. Ürünlerin bilimsel veriler ışığında doğru formülasyonu, ham madde kalitesi, ham maddelerin tazeliği, içeriklerin beyan edilen oranlarda olması, üretim kalitesi, üretim teknolojisi ve ürünlerin saklanma koşulları gibi konular ürünün kalitesini ve etkinliğini direk etkilemektedir. Referans markası olarak, Fonksiyonel Tıp hekimlerinin tüm bu parametrelere hakim olarak kalitesine güvenebileceği ve referans olabileceği bir ürün grubu oluşturmak istemesiyle bu yola çıktık. Markamızın adını da bu nedenle Referans yaptık. İlk ürünümüz olan Referans (Omega 3, D-E vitamini) ile, uzmanların tüm halkımızın mutlaka kullanması gerektiğini belirttiği omega 3 ü ve D vitaminini sizlere en kaliteli şekilde sunmayı hedefledik.

Ürünlerimizi eczaneler üzerinden satışı yanında sadece kendi web sitemizde olmak üzere internetten de sizlere ulaştırmak istedik. Bu sayede e-ticaretin hızını, konforunu ve ekonomikliğini yaşamak isteyen kullanıcılarımızın kalite konusunda da şüphelerini gidermeyi amaçladık. Kendi web sitemiz ve eczaneler dışında başka bir kanaldan Referans Marka Gıda takviyelerinin satışı bulunmamaktadır.

Misyonumuz, yerli, kaliteli ve güvenilir besin destekleri üretmek ve ürünlerimizin kullanımını yaygınlaştırarak halk sağlığına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz, Türkiye’de her evde Referans Marka Gıda Takviyelerinin hekim kontrolünde düzenli olarak kullanılmasını sağlamaktır.