73 sonuçtan 1-36 arası gösteriliyor

Aroha %100 Bitter Çikolata Turna Yemişli 110gr

139.00
Hayatını gerçek acı ile tatlandırmayı sevenler için. Tatlandırıcı yok. Sadece bir içerikten oluşur: Kakao çekirdeği. Tatlandırmak için üzerine kuru üzüm ve turnayemişi (cranberry) ekledik

Aroha %100 Bitter Sade Çikolata 80gr

130.00
Hayatını gerçek acı ile tatlandırmayı sevenler için. Tatlandırıcı yok. Sadece bir içerikten oluşur: Kakao çekirdeği.

Aroha Bitter Vegan Hurma Özlü Çikolata 80g – (Yüzde 85 Bitter)

129.00
Rafine şeker olmasın ama acı da olmasın. Bir de vegan olsun diyenlere gelsin. Sadece iki içerikten oluşur: %85 Kakao Çekirdeği ve %15 Hurmaözü

Aroha Şeker İlavesiz Hurmalı Kakao Çekirdekli Fındık Kreması 320gr

273.00
Aroha Çikolatalı fındık kremalarının tadına doyum olmuyor dediğinizi duyduk. 320 gr büyük boy ambalajı ile %73 Fındık içeren, hurmalı fındık kreması ile tanışın. Kakao çekirdeği parçacıkları ile çıtır çıtır yeni bir lezzet. Şeker ilavesi yok, trans yağ yok, katkı ve koruyucu yok.Kakao Çekirdekli Hurmalı Fındık Kreması 320 gr İçindekiler: Fındık (%73), hurma özü (%18), organik kakao çekirdeği (%9) No added sugar hazelnut butter with dates & cocoa nibs 320 g Ingredients: Hazelnut (73%), date exract (18%), cocoa nibs (9%)
 • No added sugar
 • Sweetened with dates
 • Vegan
 • Natural source of protein
 • No palm oil or trans fat
 • Non GMO
 • Smooth hazelnut butter with crunchy cocoa nibs
Yüksek fındık ve şeker ilavesiz oluşu ile çok sağlıklı. %73 fındık içeren Aroha Hurmalı Fındık Kreması, kakao çekirdeği parçacıkları ile yepyeni bir deneyim sunuyor. Olabildiğince az içerikler kullanarak üretim yapan Aroha Çikolata, fındık kremalarında da bu özelliği ile öne çıkıyor. Tam da olması gerektiği gibi üretilen Aroha Fındık Kremaları, sadece fındık, kakao çekirdeği ve tatlandırıcı kullanılarak üretilir. Hurmalı Fındık Kremasında tatlandırıcı olarak hurmaözü kullanılmıştır. Sadece %18 oranında hurmaözü içeren kendine has tadı ile Aroha Hurmalı Fındık Kreması, protein ve lif oranı yüksek, besleyici bir üründür.Neden farklı? Aroha Çikolata ürünlerinin en önemli farkı, olabildiğince az içerikten oluşmuş olmaları. Fındık kremalarına-ezmelerine asıl lezzeti ve çikolata nefasetini veren şey ise içeriğindeki kakao çekirdeğidir. Toz kakao değil de gerçek çikolatanın kalbi olan kakao çekirdeğinden gelen tam lezzet, kremalarda ve ezmelerdeki en büyük farkı yaratan faktördür. Bu yüzden Aroha Çikolatanın fındık ezmesi ürünleri 'kakaolu fındık ezmesi' değil, 'Çikolatalı Fındık Ezmesi / Çikolatalı Fındık Kreması' olarak ünlüdürler. Hurmaözlü fındık kreması sadece %18 oranında hurmaözü içerir ve bu, standart üretilen diğer marka ürünlerde %50-%70 i bulan rafine şeker oranlarının yanında çok düşüktür. Şeker ilavesiz fındık ezmesi kategorisinde bulunan ürün, doğal olarak (hurmadan gelen) şeker içerir.Aroha Çikolatalı Hurmaözlü Fındık Ezmesi Nasıl Yapılır? 1-Çiftekavrulmuş Giresun, 13-15 kalibre yağlı fındık tesisimize ulaştıktan sonra kontroller yapılır ve uygun ise kabul edilir. 2-Fındık ve hurmaözü, bilyalı değirmenlerde hep birlikte inceltilir ve hemhal edilir. 3-Dinlendirme tanklarına alınarak dinlendirilir. 4-Kakao çekirdeği parçacıkları ile karıştırılır. 5-Planlanmış dolum günü, dolum makinelerine alınarak kavanozlara doldurulur. Etiketlenen Aroha Fındık Kremaları, raflara ulaşmak için hazırdır.İçeriğinde Neler Yok? İçeriğinde lesitin, emülgatör, palm yağı, tereyağ, sadeyağ, renk ve aroma verici, mısır şurubu, invert şeker, katkı ve koruyucu madde bulundurmaz. Domuz ve domuz yağı türevleri, alkol ve alkol bazlı şekerler(maltitol) bulunmaz.Şeker ilavesiz çikolatalı fındık ezmesi, glütensiz çikolatalı fındık ezmesi, vegan çikolatalı fındık ezmesi olduğu için de ayrıca özeldir.Paket içeriği, 320 Gr. cam kavanoz ambalajda Kakao Çekirdeği Parçacıklı Hurmalı Fındık Ezmesi (Fındık Kreması).Alerjen uyarısı: Fındık içerir.  Süt tozu içeren ürünler ile aynı hatta paketlenmiştir.

Aroha Stevia ile Tatlandırılmış %50 Sütlü Çikolata 80gr

139.00
Şeker ilavesiz sütlü çikolata isteyenler buraya. Maltitol içermez! Diyabet hastalarının kullanımına uygun. Çikolatası, sadece 4 içerikten oluşur: Kakao Çekirdeği, Kakao Yağı, İnek Sütü ve Stevia. Maltitol yok, gluten yok, lesitin yok, palm yağı yok

Aroha Stevia ile Tatlandırılmış %80 Bitter Çikolata 80gr

141.00
Diyabetik, ketojenik ve vegan beslenmeye uygun. Stevia ile tatlandırılmıştır. Maltitol içermez. Çikolatası, iki içerikten oluşur: Kakao çekirdeği ve Stevia. Palm yağı yok, lesitin yok, emülgatör yok, şeker yok, maltitol yok, gluten yok, hayvansal ürün yok

Aroha Vegan Milk Hindistan Cevizi Sütlü Çikolata 180gr

156.00
Hindistan Cevizi Sütlü Fındık Kreması. Sadece 4 içerik: Fındık(%60), Kakao, Hindistan Cevizi Sütü ve Şeker. Emulgator yok, lesitin yok, palm yağı yok, parlatıcı, sentetik renk ve aroma verici yok.

Aroha Vegan Sütlü Çikolatalı Fındık Kreması 180gr

183.00
Sadece üç içerikten oluşur: Fındık (%60), kakao çekirdeği ve stevia. Emülgatör yok, palm yağı yok, lesitin yok, parlatıcı, yapay renk ve aroma verici yok, şeker ilavesi yok.

Kombucha 2200 Fermentel Pancar Kvass Acılı 990ml

76.00
Kırmızı pancarın doğal tekniklerle fermente edilmesiyle oluşan Kvass, hem lezzetli hem de sağlıklı bir içecektir. İçerisinde hiçbir katkı maddesi içermez, ısıl işlem görmez ve yalnızca doğal malzemelerden oluşur.

Kombucha 2200 Fermentel Pancar Kvass Sade 330ml

52.00
Kırmızı pancarın doğal tekniklerle fermente edilmesiyle oluşan Kvass, hem lezzetli hem de sağlıklı bir içecektir. İçerisinde hiçbir katkı maddesi içermez, ısıl işlem görmez ve yalnızca doğal malzemelerden oluşur.

Kombucha 2200 Fermentel Pancar Kvass Sade 990ml

93.00

Kvass - Sade

İçerisinde hiçbir katkı maddesi içermez, ısıl işlem görmez ve yalnızca doğal malzemelerden oluşur.Kırmızı pancar vitamin ve mineraller açısından zengin bir bitkidir; manganez, potasyum, magnezyum, C vitamini gibi. Aynı zamanda da güçlü bir antioksidan kaynağıdır.

Live Yourself Magnesium Chocolate Bar

80.00
300 mg Magnezyum %83,5 bitter
 • Bir paket 300 mg Magnezyum Bisglisinat içermektedir.
 • Bir paket 4 ayrı bar’dan oluşmaktadır.
 • 1 bar ortalama 58 kaloridir.
 • Şeker pancarından üretilmiş olup, tatlandırıcı veya şeker içermez.

Live Yourself Melissa Chocolate Bar

80.00
300 mg Melissa %83,5 bitter
 • Bir paket 300 mg Melissa içermektedir.
 • Bir paket 4 ayrı bar’dan oluşmaktadır.
 • 1 bar ortalama 58 kaloridir.
 • Şeker pancarından üretilmiş olup, tatlandırıcı veya şeker içermez.

Live Yourself Resveratrol Chocolate Bar

80.00
100 mg Resveratrol %83,5 bitter
 • Bir paket 100 mg Resveratrol içermektedir.
 • Bir paket 4 ayrı bar’dan oluşmaktadır.
 • 1 bar ortalama 58 kaloridir.
 • Şeker pancarından üretilmiş olup, tatlandırıcı veya şeker içermez.

Lotus Natura Organik Burgu Makarna 500gr

74.00
Durum bugday irmigi, suLotus Natura Organik Burgu Makarna 500gr

Lotus Natura Organik Kalem Makarna 500gr

74.00
Durum bugday irmigi, suLotus Natura Organik Kalem Makarna 500gr 

Mayi Doğal Sıvı Tuz Sprey 150 ml

49.00
%100 doğal kaynak suyu tuzunun hiçbir işlemden geçirilmeden, rafine edilmeden sadece temizlenerek paketlenmiş halidir. Sprey ambalajı sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Rafine edilmediği için insan sağlığına zararlı kimyasal maddeler içermez. Lityum, vanadyum, demir, magnezyum ve kalsiyum gibi insan sağlığına faydalı 84 farklı mineral bulundurur. Erimeyen madde oranı 0’dır. İyot ilavesi yapılmamıştır.

Sprey Tuz Nasıl Kullanılır?

Yemeklerinizi ve salatalarınızı birkaç fıs ile lezzetlendirebilirsiniz 1 bardak suya 2-3 fıs ile alkali su yapımında kullanabilirsiniz. İçindeki mineraller nedeniyle sabahları aç karnına içildiğinde gün boyu enerji sağlar, akşam yatmadan önce içildiğinde ise uykunuzu destekler. Güneş almayan ortamda ağzı kapalı bir şekilde muhafaza edilmelidir.

Sprey Sıvı Tuz İçindekiler:

%100 doğal sıvı kaynak tuzu.

Mayi Doğal Tuz (Öğütülmüş Sofra Tuzu, İyotlu) 600gr

64.00
Taş değirmende öğütülerek üretilmiş, ince yapıdaki sofra tuzudur. Ekstra iyot ilavesi yapılarak iyot oranı artırılmıştır. %100 doğal kaynak suyu tuzundan, rafine edilmeden sera tipi havuzlarda üretilmiştir. Rafine edilmediği için içerisinde nem önleyici ve beyazlatıcı gibi kimyasal maddeler içermez. Lityum, vanadyum, demir, magnezyum ve kalsiyum gibi insan sağlığına faydalı 84 farklı mineral bulundurur. Erimeyen madde oranı 0’dır.

Mayi Doğal Tuz (Sofrada Öğütme Tuzu) 500gr

55.00
İri taneli granül yapıdaki kaynak tuzumuz, %100 doğal kaynak suyu tuzundan, rafine edilmeden sera tipi havuzlarda üretilmiştir. Rafine edilmediği için içerisinde nem önleyici ve beyazlatıcı gibi kimyasal maddeler içermez. Lityum, vanadyum, demir, magnezyum ve kalsiyum gibi insan sağlığına faydalı 84 farklı mineral bulundurur. Erimeyen madde oranı 0’dır. İyot ilavesi yapılmamıştır.

Naturiga Besin Mayası 100gr

103.00
Yüksek oranda B kompleks vitaminleri,B12,folik asit ve çinko içeren,peynirimsi tatdaki Besin Mayası ile yepyeni tarifler yaratın!
Nutritional yeast, Türkçe ’ye "besin mayası” olarak çevrilmiştir. Latince ismi Saccharomyces Cerevisiae olan ve eski çağlardan beri  kullanılan en önemli ekmek mayası türlerinden biridir. Yetişmek için vitaminler, karbon, fosfat, biotin ve çeşitli minerallere ihtiyaç duymaktadır.
Bu nedenle vitamin ve mineral bakımından zengin şeker kaynakları üzerinde (pekmez) yetiştirilir. Mayanın çoğalmasını sağlamak için  oksijen sağlanarak aerobik koşulları (oksijenli solunum)  oluşturulur. Çapraz bulaşmayı engellemek ve kaliteli bir ürün elde edebilmek için üretim tamamen kontrollü bir ortamda gerçekleşir.
Büyüme süresinin sonunda, inaktif hale getirilmek için pastörize işlemden geçer ve kurutulur.
Isı ile etkisiz hale getirilen maya artık B kompleks vitaminleri ve çeşitli mineralleri içeren bir besine dönüşmüştür.%47 protein içerir.
Maya aktif halde olmadığı için insan tüketimine uygundur.
Besin mayası doğrudan besin olarak veya besin içeriğini zenginleştirmek için ek olarak da kullanılabilir.
Peynirimsi bir tada sahiptir. Yetişkinler için bir servis miktarı yaklaşık 1 yemek kaşığıdır.
Makarnalara serpilebilir,makarna sosuna eklenebilir, çorbalara, salatalara, sıcak yemeklere, patlamış mısır gibi atıştırmalıklara,fırınlanmış sebze cipslerine ya da omlet gibi çeşitli tariflere eklenerek peynirimsi bir tat elde edilebilir.
Ev yapımı poğaça,kraker,tuzlu muffin gibi tariflere eklenebilir.
Ayrıca aromasından dolayı vegan peynir yapımında da kullanılabilir.
vegan ve vejetaryen beslenme için uygundur.
Katkı maddesi içermez, gluten içermez, ilave şeker içermez.
Not: Maya intoleransı olan kişilerin kullanmadan önce az miktarda deneyerek kontrol etmelerini tavsiye ederiz.