Tüm Kategoriler
  Filters
  Preferences
  Search

  BTM 1200 2 Nolu Filtre

  ₺1.473,00
  Biontech İkincil UF Membran Filtresi Altı aşamalı filtreleme sistemi ile çeşitli zararlı maddeleri uzaklaştırın ve temizleyin. 1 Aşama: Özel fiber ped (büyük asılı maddeleri filtreler) 2 Aşama: Yüksek kaliteli aktif karbon (organik kimyasalların uzaklaştırılması) 3 Aşama: Kalsiyum Sülfit (klor iyonunun nötralizasyonu / su tadının iyileştirilmesi) 4 Aşama: Dokunmamış kumaş (büyük kirlilik filtreleme) 5 Aşama: İçi boş fiber membran (ağır metal, bakteri, virüs temizleme) 6 Aşama: Dokunmamış kumaş (büyük kirlilik filtreleme)

  Biontech İkincil UF Membran Filtresi

  Altı aşamalı filtreleme sistemi ile çeşitli zararlı maddeleri uzaklaştırın ve temizleyin.

  Biontech İkincil UF Membran Filtresi

  Altı aşamalı filtreleme sistemi ile çeşitli zararlı maddeleri uzaklaştırın ve temizleyin.

  Bu ürünü alan müşterilerimiz bunları da inceledi

  Biontech BTM 1200 - Alkali İyonize Su Arıtma Cihazı

  ₺28.500,00
  Alkali Su İyonlaştırıcı Biontech BTM-1200 iyonlaştırıcı, Biontech tarafından geliştirilen ve kullanıcıların tüm isteklerini dikkate alan ve su iyonlaştırıcılarının üretiminde en son teknolojileri uygulayan en son modeldir.

  BTM 1200 1 Nolu Filtre

  ₺1.330,00
  Biontech Birincil Ön Filtresi Dört aşamalı filtreleme sistemi ile çeşitli zararlı maddeleri çıkarın ve temizleyin. 1 Aşama: Sediment (büyük kum, pas vb. parçacıklarının filtrelenmesi) 2 Aşama: Dokumasız kumaş (büyük kirlilik filtreleme) 3 Aşama: Yüksek kaliteli aktif karbon (organik kimyasalların uzaklaştırılması) 4 Kademeli Kalsiyum Kovası:: (Filtreleme / Su Tadını İyileştirme)