Gösterilen sonuç sayısı: 6

Florame Beyaz Zambak Leke Serumu 30 ml

597.00
Ciltte oluşan lekelerin ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir. Organic White Lily – Beyaz Zambak kokusuyla olduğu kadar cilde ışıltı vermesiyle de bilinen güzellik çiçeğinin yanı sıra; Meyan kökü Ekstraktı; Kelebek Lavantası Ekstraktı; Buruti Yağı, Kuşburnu Yağı, Biberiye Ekstraktı, Roman Papatyası, Afrika Itırı, Palmarosa esansiyel yağları sayesinde cildi korur, elastikiyet kazandırır ve yeniler.

Florame Organik Aromaterapi Tolerance Soothing Moisturizing Serum 30 ml

436.00

Florame Organik Aromaterapi Tolerance Soothing Moisturizing Serum 30 ml

Ürün Adı: Florame Organik Aromaterapi Tolerance Soothing Moisturizing Serum 30 ml Ürün Markası: Florame Ürün Boyutu: 30 ml Özet Bilgi: Günlük bakım sağlayan nemlendirici bakım serumu. Ürün Faydaları: Nemlendirici Serum yapışkan değildir ve günlük bakımınızın etkinliğini güçlendirir. Ultra yumuşak eriyen bir dokuya sahiptir. Tolerance Nemlendirici Krem ile ikili olarak kullanıldığında ve mikroalglerden elde edilen aktif bir bileşenle formüle edildiğinde, cildi uzun süre nemlendirir; cildiniz yumuşak ve aydınlıktır. Parfüm olmadan. Hassas ciltler için ideal günlük bakım. Kullanım Şekli: Temiz cilde sabah ve akşam yüz ve boyun bölgesine hafif masajlar şeklinde uygulayınız. Tolerans aralığındaki bir kremle birlikte kullanılır .

Göz ve Dudak Kenarı Lifting Bakımı 15 ml

909.00
Göz ve Dudak Kenarı Lifting Bakımı 15 ml : 
  • Cildinize nüfuz ederek kırışıklıklara ve yorgunluk belirtilerine karşı korur. Göz ve dudak etrafındaki çizgilerin görünümünü düzeltir, kırışıklıklara karşı korur. Tüm cilt tipleri ve hassas ciltler için uygundur. Organik Beyaz Zambak sayesinde, cildi nemlendirir ve ışıldatır. Organik Hodan ve Kuşburnu Yağları ile cildi yumuşatır.
 
  • Kullanım Şekli: Sabah ve akşamları göz ve dudak çevresine hafif masajlarla uygulayınız.

Kekik Yağı (10ml)

200.00
%80' nın üzerinde karvakrol içeren kekik yağı (10 ml)

Lys Perfection Beyaz Zambak Göz Çevresi Kremi 15 ml

824.00
  • LYS -Beyaz Zambak Göz Çevresi Kremi 15 ml: Cildinize nüfuz ederek kırışıklıklara ve yorgunluk belirtilerine karşı korur. Göz altı torbalanmaları ve göz etrafındaki ince çizgilerin görünümünü düzeltir, kırışıklıklara karşı korur. Tüm cilt tipleri ve hassas ciltler için uygundur. Eğrelti otu Ekstraktı ve Buddleja Ekstraktı ile cildi toparlar ve antioksidan özellik sağlar.
  • Kullanım Şekli: Sabah ve akşamları göz çevresine hafif masajlarla uygulayınız.

LYS- Beyaz Zambak Nemlendirici Bakım Kremi 50 ml

920.00
Ürün Adı: Florame LYS Perfection Creme Visage Regenerante Anti Age Cream 50 ml Ürün Markası: Florame Ürün Boyutu: 50 ml Özet Bilgi: Yaşlanma karşıtı bakım sağlayan krem. Ürün Faydaları: Cildinizi nemlendirmeye yardımcı olurken aynı zamanda kırışıklık görünümünün azalmasında yardımcıdır. Beyaz zambak kokusuyla cilde ışıltılı bir görünüm kazandırır. Cildi korumaya ve elastikiyet kazandırmaya yardımcıdır. Kullanım Şekli: Sabah ve akşamları temiz cildinize yüz ve boyun bölgenize uygulayabilirsiniz.